www.ogloszeniamax.com.pl
Osób online:16 | Ogłoszeń:2728

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Inwentaryzacja Jelenia Góra/piechowice

Inwentaryzacja Jelenia Góra/piechowice

Praca w markecie

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Inwentaryzacja
Miejsce pracy: Jelenia Góra/Piechowice
nr ref. INW/JG/P

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?
• pracę w markecie na terenie Piechowic
• zatrudnienie w ramach umowy cywilnoprawnej
• stawka godzinowa

OBOWIĄZKI
• praca przy liczeniu i wykładaniu towaru

WYMAGANIA
• aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny)
• dyspozycyjność
• osoby pełnoletnie
• odpowiedzialność i dokładność
• mile widziane osoby uczące się

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie przez naszą stronę internetową pod adresem
http://www.interkadra.pl/oferty-pracy/inwentaryzacja-jelenia-gorapiechowice/ lub wysłanie CV z dopiskiem INW/JG/P pod adres m.ludziejewska@interkadra.pl
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy także o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Inwentaryzacja Jelenia Góra/piechowice

Miasto/a:
 Piechowice
 Powiat jeleniogórski

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Najnowsze

Partnerzy

Popularne

Tagi

Auto Naprawa Samochodów Aut Praca Spółkę Oriflame Szkolenie Zadłużoną Serwis Pożyczka Warszawa Osób Kraków Pod Tel. Bez Kupię Pożyczki Sprzedam Nieruchomości Zastaw Bik Skup Usługi

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia