www.ogloszeniamax.com.pl
Osób online:21 | Ogłoszeń:2728

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Kelner/kelnerka Warszawa

Kelner/kelnerka Warszawa

Kelner/Kelnerka Warszawa

Oferta pracy na stanowisku: kelner, osoba do obsługi sali.
Lokalizacja : Warszawa Centrum, kluby , restauracje.
Pracodawca oferuje, pracę na umowę zlecenie z możliwością podpisania umowy o pracę po
przepracowaniu około 3 miesięcy,
praca zmianowa minimum 2 zmiany,
wynagrodzenie: stawka godzinowa 13 zł brutto /h
obowiązki: kompleksową obsługą konsumenta; obsługiwanie uczestników przyjęć okolicznościowych ;przyjmowanie i
rejestrowanie zamówień konsumenckich; nakrywanie stołów do konsumpcji ; serwowanie potraw i napojów; posługiwanie się narzędziami i przyrządami typu: tace, wózki kelnerskie; zmiana nakryć i obrusów; sprzątanie ze stołów; inkasowanie należności, rozliczanie z pobranych potraw i napojów oraz dziennego utargu.
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

 PDF
Telefon: +48696451439

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   praca Warszawa    Kelner/kelnerka Warszawa

Miasto/a:
 Warszawa

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Najnowsze

Partnerzy

Popularne

Tagi

Auto Naprawa Samochodów Aut Praca Spółkę Oriflame Szkolenie Zadłużoną Serwis Pożyczka Warszawa Osób Kraków Pod Tel. Bez Kupię Pożyczki Sprzedam Nieruchomości Zastaw Bik Skup Usługi

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia