www.ogloszeniamax.com.pl
Osób online:4 | Ogłoszeń:2682

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Hotel Kamienica

Hotel Kamienica

Mieszczący się w stylowej kamienicy Hotel Kamienica położony jest w centrum Białegostoku, w najbliższym sąsiedztwie starego rynku oraz głównej rozrywkowej i turystycznej arterii miasta.

Hotel mieści się w stylowej kamienicy. Położony jest w centrum Białegostoku w najbliższym sąsiedztwie starego rynku oraz głównej rozrywkowej i turystycznej części miasta.
Położenie hotelu i atmosfera naszego gościnnego miasta sprawia, że Hotel Kamienica stanowi wspaniałe miejsce zarówno dla wszystkich, którzy pragną wypoczywać, relaksować się zwiedzając zabytki i poznając okoliczne atrakcje turystyczne. Amatorom wypoczynku na świeżym powietrzu, polecamy wycieczki rowerowe oraz przejażdżki rikszą po mieście. W okresie zimowym będą organizowane białe szaleństwa na śniegu-kuligi.
W wystroju wnętrz jest dużo charakterystycznego dla naszego miasta, drewna. Na ścianach wiszą obrazy białostockich twórców i stare fotografie.
Do Państwa dyspozycji oddajemy 17 pokoi o wysokim standardzie.
Hotel dysponuje salą konferencyjno-bankietowa.
Organizujemy:
*szkolenia
*bankiety
*przyjęcia weselne
*urodziny
*imieniny
*chrzciny
*komunie
*bale dla dzieci
*imprezy integracyjne
* inne
Przygotowane przez nas imprezy to gwarancja dobrej zabawy.

Więcej informacji na stronie: www.hotel-kamienica.com
Zapraszamy!!! PDF
Telefon: 0-504-035-885

Tagi:   hotel    noclegi    bankiety    przyjęcia weselne    imprezy okolicznościowe    imprezy integracyjne    Hotel Kamienica

 WWW

Miasto/a:
 Powiat białostocki
 

Reklama

 
Kategorie

 

Lokalizacja

 

Promowane

Najnowsze

PartnerzyPopularne

Tagi

Auto Naprawa Samochodów Aut Praca Spółkę Oriflame Szkolenie Zadłużoną Serwis Pożyczka Warszawa Osób Kraków Pod Tel. Bez Kupię Pożyczki Sprzedam Nieruchomości Zastaw Bik Skup Usługi

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia
')