www.ogloszeniamax.com.pl
Osób online:34 | Ogłoszeń:2728

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Produkcji

Pracownik Produkcji

PRACOWNIK PRODUKCJI - PRACA NA I ZMIANĘ

PRACOWNIK PRODUKCJI

w Zakładzie Drobiarskim w Kutnie, ul. Mickiewicza 108

Zakres obowiązków:
Sekcja Rozbioru/Pakowania - praca w równoważnym systemie czasu pracy
? praca przy linii produkcyjnej
? rozbiór i trybowanie mięsa drobiowego (gęś, kaczka)
? ważenie, pakowanie, etykietowanie mięsa
? kontrola jakości produktu
? paletyzacja towaru

Od kandydatów oczekujemy:
? dyspozycyjności
? mile widziane doświadczenie w pracy w przetwórstwie mięsnym
? obowiązkowa książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
? gotowość do podjęcia pracy w równoważnym systemie czasu pracy - praca na jedną zmianę praca rozpoczyna się miedzy 5:00 a 10:00
(w zaleznosci od sekcji) ? zmiany od 8 do 12 godz..

Oferujemy:
? pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
? zapewniamy wyżywienie w trakcie pracy
? ubezpieczenie grupowe PZU
? wynagrodzenie 4850-5150

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko?.

W odpowiedzi na niniejszą ofertę CV prosimy kierować na adres mailowy:
karolina.jonas@obpon.pl z dopiskiem - PRACOWNIK PRODUKCJI w Kutnie na I zmianę

 PDF
Telefon: 233233210

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Pracownik Produkcji

Miasto/a:
 Powiat kutnowski

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Najnowsze

Partnerzy

Popularne

Tagi

Auto Naprawa Samochodów Aut Praca Spółkę Oriflame Szkolenie Zadłużoną Serwis Pożyczka Warszawa Osób Kraków Pod Tel. Bez Kupię Pożyczki Sprzedam Nieruchomości Zastaw Bik Skup Usługi

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia